Tworzenie Stron Internetowych

Gostyń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla osób z okolicy Gostynia, razem możemy zrealizować Twój pomysły w jego wersję online. Przyciągnij uwagę klientów, zyskaj zainteresowanie nowych odbiorców. 

Gostyń

Etapy powstawania strony internetowej

Rozmowa

Rozpoczynamy od konsultacji z klientem, aby zrozumieć jego oczekiwania dotyczące strony internetowej. Działamy na terenie Gostynia (mamy około 15kilometrów) dlatego możemy spotkać się osobiście co zawsze ułatwia kontakt.

Kosztorys

Otrzymasz od nas wycenę całego projektu dzięki wcześniej odbytej szczegółowej rozmowie. Ustalimy plan oraz strukturę strony, określając jakie będzie zawierać cechy.

Nasza praca

Teraz rozpoczynamy pracę, działamy zgodnie z ustalonym planem. Stworznie nie dużej strony internetowej zajmuje około 2-3 tygodni.

Publikacja po akceptacji

Otrzymasz możliwość podgląd strony www przed jej publikacj, wysłuchamy Twoich uwag oraz  wdrożymy poprawki. Następnie opublikujemy stronę, dbamy o seo, aby witryna była dobrze widoczna w sieci kontrolujemy ją pod kątem błędów, dajemy pół roku gwarancji na nieprzewidziane problmy.

Rozwiń swój biznes!

Posiadanie własnej strony internetowej jest niezbędne dla współczesnych firm. To wirtualna wizytówka, która może przynieść wiele korzyści. Co więcej, profesjonalnie wykonana strona zwiększa wiarygodność firmy, co jest szczególnie ważne dla nowo powstałych przedsiębiorstw. Strona internetowa stanowi także znakomite narzędzie do promocji produktów i usług.

To jednak nie wszystko. Stronę WordPress można łatwo aktualizować, co umożliwia jej dostosowanie do dynamicznie zmieniających się potrzeb biznesowych. Sprawdź nasze realizacje.

Tworzenie Stron Internetowych Gostyń – atuty

Nowoczesny wygląd

CMS WordPress

Pomoc

Prowadzenia bloga

Aktualizacje bezpieczeństwa

Pozycjonowanie SEO

Solidność

Wygodne zarządzanie

Masz pomysł?

Napisz do nas. Stworzymy razem coś wyjątkowego i niepowtarzalnego!