Czym jest responsywność?
Responsywne strony internetowe (Responsive web design) automatycznie dostosowują swój wygląd do okna przeglądarki. Dzięki niej strona internetowa wyświetla się w sposób czytelny oraz prosty w nawigacji dla użytkownika, bez względu na używane urządzenie (telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny).

Zalety RWD
Główną zaletą oczywiście jest przejrzysty przekaz dla użytkowników odwiedzających naszą stronę. Strony responsywne są również lepsza z punktu widzenia pozycjonowania, algorytmy sprawdzające stronę pod względem skalowalności na różnych urządzeniach.

Użytkownicy mobilni

Dziś każdy z nas ma przy sobie smartfona, możliwe, że czytasz ten wpis właśnie z telefonu. Jak pokazują statystyki nawet 60% ruchu na stronach pochodzi właśnie z nich. Dlatego łatwo sobie wyobrazić jaką stratą może być dla nas brak responsywnej strony.

Poniżej przedstawiamy przykład strony wykonanej przez nas (uslugi-karcher.pl) oraz jej wygląd na telefonie oraz laptopie.

Dziś strony resonsywne to MUST HAVE każdego nowoczenego przedsiębiorcy który nie chce zostać w tyle za konkurencją. Każda ze stworzonych przez nas stron taka właśnie jest. Zapraszamy do kontaktu.